Představujeme Vám e-shop Mediskont

mockup mac

19.07.2022 - Informační sdělení:

Představujeme Vám náš internetový obchod Mediskont, který nabízí ordinacím, zdravotnickým zařízením či firmám dostupné a přitom kvalitní zdravotnické potřeby. Mezi přednosti obchodu patří rychlá doba dodání, specializovaný sortiment a vysoká odbornost.

Na e-shopu najdete kvalitní a přitom dostupné jednorázové rukavice, vyrobené z nitrilu, latexu nebo vinylu. Pro náročné klienty jsme připravili také širokou paletu barev a možností využití. Chcete se ve Vaší ordinaci odlišit a používat růžové a nebo zelené vyšetřovací rukavice? Není problém.

Doménou e-shopu je také široká nabídka jednorázového zdravotnického materiálu a specializovaných pomůcek pro vlhké hojení ran. 

Kompresy a gázy, dezinfekce rukou a povrchů či ochranný materiál na lůžka u nás najdete od několika dodavatelů a to včetně výrobců z ČR. 

V nabídce jistě nepřehlédnete inkontinenční pomůcky jako jsou inkontinenční kalhotky jak pro ženy tak i pro muže, jednorázová ochrana lůžek tzv medirole a nebo univerzální čistící pěny.

Nabízené zboží máme skladem a pokud objednáte do 11 hod, Vaši objednávku obdržíte ještě následující pracovní den. Navíc při každém nákupu nad 2000 Kč od nás máte dopravu zdarma. K dispozici je Vám každý pracovní den také zákaznické centrum, které Vám poradí mezi 7:00 do 15:30 a podá informaci, kde se nachází Vaše zásilka a nebo který produkt je pro Vás ten nejvhodnější.

V nabídce dopravy najdete jak spolehlivé dopravce DPD či GLS, ale také oblíbenou Zásilkovnu. Vaši objednávku si můžete vyzvednout také na adrese naši provozovny.

Mediskont je český e-shop, který vznikl po boku zdravotní distribuce, společnosti MediCredit a.s.. Společnosti nabízí výrobky světových výrobců, nejmodernější zdravotnické materiály a odborné poradenství.