Jsme přestěhovaní! Nový distribuční sklad v Hluku

1.3.2022 - Tisková zpráva: nový distribuční sklad MediCredit a.s.

Naše společnost se přemístila do nových skladovacích prostor v Hluku. Počátkem března 2022 jsme se přestěhovali ze skladu v Uherském Hradišti do nových prostor v průmyslové zóně v Hluku. Na provozovně v Uh.Hradišti jsme se již delší dobu potýkali s nedostatkem paletových míst a velmi omezenou administrativní částí.

Nové zázemí v Hluku nabídne 1.000 m2 skladové plochy, 250 paletových míst. Nové prostory umožní expedovat více než 800 objednávek denně. Sklad je vybaven také moderním skladovacím systémem od firmy KREDIT a.s., který nabídne prostor až pro 10.000 skladových položek.

Administrativní prostory jsou plně vybaveny a pro naše zaměstnance zajišťuje maximální komfort; vybavená kuchyňka, zasedací místnost až pro 12 lidí, čisté šatny se sprchami. Kanceláře jsou navíc odděleny mezi sebou dvojitými skly což přispívá k zvukové izolaci mezi odděleními.

Nové prostory zajistí skladovací a distribuční kapacity jak pro naše stálé zákazníky z České republiky, tak i ze Slovenska a přispějí k další expanzi v regionu. Skladovací prostory v Uh.Hradišti jsme přenechali sesterské společnosti UH CAR, s.r.o., která na místo přestěhuje autobazar a autopůjčovnu.

 

Adresa skladu:

Družstevní II 1531

Hluk 687 25

Česká republika