O společnosti

Jsme velkoobchod a maloobchod se zdravotnickým materiálem a ochrannými pomůckami se širokým výběrem produktů.

Díky spolupráci se špičkovými českými a evropskými výrobci se pyšníme vysokou kvalitou nabídky za férové ceny. Jsme smluvní partneři ConvatecBatist Medical, Lohmann & Rauscher, Mercator Medical, MaxPharma, Selvo a řady dalších. I díky tomu jsme schopni zboží dodat v horizontu dnů.

Vážíme si každého partnera a spolupráce, péče o odběratele je pro nás vždy na prvním místě. Mezi naše priority patří maximální rychlost dodávky zboží, protože víme, jak cenné je zdraví nás všech, a že o kvalitě péče mnohdy rozhodují hodiny a minuty. Mezi naše odběratele patří například Nemocnice Motol, Všeobecná fakultní nemocnice Praha, Krajská nemocnice Tomáše Bati ve Zlíně, Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci Praha 5 nebo desítky domovů pro seniory v ČR. Více najdete v Referencích.

Jsme Váš dodavatel kvalitních, českých a ekonomicky dostupných produktů nejen v dobách epidemie. Proto jsme jako první spojili distribuci, logistisku a maloobchodní prodej zdravotnického materiálu, ochranných pomůcek a hygienických a dezinfekčních prostředků. Díky tomu dokážeme nabídnout vše, co nejen zdravotnická zařízení potřebují, a šetříme jejich čas i peníze.

Jsme součástí skupiny rodinných firem REAL KREDIT a.s.

Kontaktní formulář