Ohlédnutí za Medica Dusseldorf 2022

18.11.2022 – Tisková zpráva: Dusseldorf, Německo

Ve dnech 14. a 15. listopadu se vedení společnosti MediCredit a.s. zúčastnilo největšího zdravotnického veletrhu v Evropě. Již tradiční zdravotnický veletrh, který se pravidelně koná na podzim v německém Düsseldorfu.

Celý areál výstaviště byl rozdělen do několika tematických bloků a v celkem 17 halách se představili jak výrobci zdravotnických prostředků a materiálů, tak distributoři či státní úřady a instituce. ,,Nás nejvíce zaujali výrobci z Asie - klasicky jde řeč o výrobce z Číny, Malajsie nebo Indie, kteří představili své novinky ale také již zajetý zdravotnický materiál. Taková výstava je skvělá příležitost se potkat osobně tváří v tvář se svými dodavateli a partnery, se kterými budujete dlouhodobě vztah většinou pouze online, přes kameru. Osobní setkání vždy zlepší komunikaci a umírní napjatost při obchodních vyjednáváních‘‘ komentuje jednu z výhod návštěvy veletrhu Mgr.Antonín Štěrba, ředitel společnosti MediCredit a.s.

Mezi vystavovateli nechyběli také české značky jako je Batist Medical nebo BTL či DINA-HITEX, patřící k předním evropským výrobcům zdravotnických prostředků. Za dva dny jsme stihli projít celou výstavu a setkat se desítkami partnerů a dodavatelů. Za společnost MediCredit a.s. hodnotíme výstavu jako povedenou a důležitou pro každého, kdo chce vnímat trendy v oboru a být vždy o krok napřed.