Spolupráce s firmou Convatec

07.06.2022 - Tisková zpráva: Spolupráce s firmou ConvaTec

Naše společnost MediCredit a.s. navázala spolupráci se společností ConvaTec, která funguje na českém trhu již od roku 1991
a v současné době zaujímá přední místo ve stomické péči a v oblasti hojení ran. Prioritou společnosti jsou kvalitní produkty
a služby pro usnadnění každodenního života.

MediCredit a.s. je autorizovaný prodejce a distributor produktů ConvaTec. Disponujeme obvazovou sestrou, která poskytne odborné informace k produktům a zaučí, případně aplikuje v místě dle přání pacienta. Nabízíme zajímavý bonusový program pro spřátelené zdravotnické zařízení.

V oboru zdravotnictví naše společnost důsledně pokračuje v rozvoji, a proto jsme otevřeni spolupráci s dalšími zdravotními zařízeními. Pro více informací kontaktujte naší zákaznickou linku.

O společnosti ConvaTec:
ConvaTec pomáhá zákazníkům k jejich osobním vítězstvím v oblastech péče o stomie, intermitentní katetrizace a modernímu hojení ran. Sortiment pomůcek firmy ConvaTec se stal novým standardem pro moderní ošetřování stomií. Jejich osvědčené vlastnosti se využívají nejen u pacientů se stomií, ale i při ošetřování píštělí, tracheostomií a při jímání sekretů z drénů a v jiných případech, kdy je nezbytné chránit okolní zdravou kůži před výměšky z rány.